Kimyasal Dayanım Analiz Metodu

ANTİMİKROP Ar-Ge ve Biyosidal Analiz Merkezi bünyesinde, ISO 6529 standardı doğrultusunda Koruyucu Giysilerde Kimyasal Maddelere Karşı Koruma,  Koruyucu Giysi Malzemelerinin Sıvı ve Gaz Penetrasyonuna Karşı Direncinin Belirlenmesi testleri başarıyla yürütülmektedir.

Ayrıca ISO 6530 standardı doğrultusunda Koruyucu giyeceklerde Sıvı kimyasal maddelere karşı koruma, Malzemelerin sıvı nüfuziyetine direnci için deney metotları da başarıyla uygulanmaktadır.

Bu kapsamda, sıvı kimyasal maddelere özellikle düşük uçuculuğa sahip kimyasal maddelere karşı koruyucu giyecek malzemelerinde nüfuziyet, absorpsiyon ve geçirmezlik indisleri ölçülmekte, aşındırıcı kimyasal maddelere karşı direnç testleri de başarıyla yürütülmektedir.

ANTİMİKROP Ar-Ge ve Biyosidal Analiz Merkezi; gelişmiş laboratuvarları, işinde uzman ve eğitimli personeli ile analitik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekte, valide analitik metotlar ile doğru ve güvenilir sonuçlar sunmaktadır. Bilinen moleküller ve analizlerinin yanı sıra yeni moleküller ve analizleri için seri şekilde metot validasyonu ve verifikasyonu yapılarak analiz talepleriniz hızla çözüme kavuşturulmaktadır.